Alzheimer’ı Biliyoruz, Peki Alzheimer’la Yaşamayı?

In +TAT

alzheimer

 

Yaşlı ve hasta bakım hizmetleri konusunda uluslararası tecrübeye sahip Senior Assist gündeme çok getirilmeyen yönleriyle çağın hastalığı Alzheimer’ı konuşuyor.

 

Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu, Doç. Dr. Ebru Altındağ ve Doç. Dr. Bülent Saka’nın katılımıyla “Alzheimer’la Yaşamak” başlığı altında 29 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00-16.00 arasında ücretsiz düzenlenecek seminerde Alzheimer hastalarına genel yaklaşım ve tedavi prensiplerinin yanı sıra Alzheimer hastalarında beslenme desteği ve profesyonel bakıma başvuru nedeni olan belirtiler konuşulacak.

 

Medline ve Florence Nightingale sponsorluğunda hastanenin Çağlayan Şubesi’nde düzenlenecek seminere katılım için 0212 872 56 56 numaralı hat aranabilir.

You may also read!

DARÜŞŞAFAKA SINAVINA BAŞVURULARDA GERİ SAYIM BAŞLADI

Maddi durumu yetersiz 120 öğrenciye 8 yıl ücretsiz eğitim fırsatı Babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, başarılı

Read More...

TEF TEKNOLOJİ VE EĞİTİM FUARI

Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl da kapılarını 19- 20 Mayıs 2018 tarihleri

Read More...
migros iyi yaşam

İYİ YAŞAMIN SIRLARI BİRBİRİNDEN ÜNLÜ KONUKLARLA ‘MiGROS YAŞAM FESTİVALİ’NDE AÇIĞA ÇIKIYOR

Migros, Nisan ayında mağazaları ve Migros Mobil uygulaması üzerinden eş zamanlı başlattığı “Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu” projesinin devamı olarak dev bir festivale imza atıyor.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu