ANNE&BEBEK&COCUK FUARI

In ÇOCUK

Merhabalar

EN TREND ANNE BEBEK ÇOCUK FUARI GELİYOR!

Bugünden ajandalarınıza not alın, telefonlarınıza alarm kurun 🙂 Boyut Group tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en trend “Anne Bebek Çocuk Fuarı” IBS, Prima Premium Care ve Doğa Koleji ana sponsorluğunda 14-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

0 – 12 yaş arasındaki tüm çocuklar ile ailelerinin ihtiyacı düşünülerek hazırlanan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda,  Türkiye’nin prestijli markalarının en yeni ürünleri tanıtılacak, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran en son çözümler sunulacak. Markaların fuara özel kazançlı kampanyaları ile de ziyaretçiler, 2013’e şanslı girecek.

BUGS BUNNY ve ARKADAŞLARI  IBS’de

Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy İBS ile beraber tüm çocukları eğlenceye doyuracak. Looney Tunes’un birbirinden güzel ürünlerinin de sergileneceği fuarda çocuklar Bugs Bunny ve arkadaşlarıyla fotoğraflar çektirecek, eğlenceli vakit geçirip çeşitli ödüller kazanacaklar.

Partiler, konserler, yarışmalar daha neler neler…

Looney Tunes dışında çocuklar sevdikleri ve ilgiyle izledikleri daha birçok çizgi kahramanla tanışıp birbirinden renkli oyunlar oynayabilecek. Onlarla sahnede şarkılar söyleyecekler.

Parti, konser ve yarışmaların olacağı İBS Sahne etkinlikleri ise minikler kadar büyüklerin de aklını başından alacak. Yarışma, oyun ve şovlara birlikte katılan ebeveyn ve çocuklar birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacak.

Çocuk Üniversitesi İBS’te!

Doğa Koleji IBS’te kuracağı “Çocuk Üniversitesi Anaokulu”nda uzmanlarla çocukları buluşturacak. Fuarı ziyaret eden çocuklar Doğa Koleji uzmanlarıyla, Çocuk Üniversitesi eğitim modülleri arasında uygulanan Gök bilimi, Sanat Tarihi ve Arkeoloji, Müze Eğitimi çalışmalarına katılarak harika bir gün geçirecekler.

Sempozyumlar ebeveynlere iyi gelecek

Bilgi ve eğlenceyi harmanlayan içeriği ile dikkat çeken İBS, “çocuk davranışları ve bunların ne anlama geldiği, çocuk gelişimi, nasıl iyi ebeveyn olunacağı, doğuma hazırlık kursları, iştahsızlık, düzgün beslenme ve hiperaktivite” konularını uzmanlarla değerlendirdiği bir dizi sempozyum da gerçekleştirecek. Prima Uzman Kurulu’nun da yer alacağı bu sempozyumlar ebeveynlerin ve ebeveyn olma hazırlığı yapanların hayatını kolaylaştıracak.

İBS Yarışmaları kazandırıyor!

İBS hem fuarda hem facebook sayfasında düzenleyeceği yarışmalarla da takipçilerinin aklını başından alacak.

İBS Fuarda 0-3 yaş bebeklerin katılacağı fotoğraf yarışmasıyla “2012’nin Yüzü”nü seçilecek. Yarışmaya katılmak için tek yapılması gereken ise fuarda ünlü doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı’ya poz vermek.

İBS, 12 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında da facebook sayfasından Yine Şengül Pallı sponsorluğunda “İBS’in Hamilesi” seçilecek. Her iki yarışmada da dereceye girenler Şengül Pallı’dan profesyonel fotoğraf çekimi kazanacaklar.

IBS’in Facebook sayfasında başlatacağı ve kazananı havalara uçuracak yarışması ise “Senin sevimli kahramanın hangisi?” fotoğraf yarışması. Anneler çocuklarının Looney Tunes kahramanlarıyla çekilen fotoğraflarını siteye yükleyecek, en çok oyu alan fotoğrafın sahibi Looney Tunes karakterleriyle süslü Vestel Plazma Televizyon kazanacak. Yarışmalar ile ilgili daha detaylı bilgi  www.İbsfuar.com adresinde.

Bir t-shirt al bir çocuk okut

Maddi yetersizlikler nedeniyle okuyamayan çocukların hayatını kolaylaştırmak isteyen İBS, TOÇEV ile güçlerini birleştirdi. Fuar boyunca “Farkında Mısınız? Dokunuyoruz?” kampanyasının tanıtımı yapılacağı gibi, Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı özel t-shirtlerin satışı gerçekleşecek. T-shirtlerin bütün geliri TOÇEV’e kalacak.

Ayrıca büyükanne ve büyükbabalara fuar kapılarını ücretsiz olarak açıyor. Bu ince düşünceyide unutmadan not etmek isterim…

 

 

You may also read!

Akademi Saç Terapi Merkezi

Akademi  Saç  Terapi Kimdir? Akademi Saç Terapi, 2009 yılında İngiltere’de Trikolojik Danışmanlık alanında eğitim alan Evrim Bayraktar ve Burcu

Read More...

İstanbul’da en güzel sanat etkinlikleri her zaman Kadıköy’de oluyor.Kıskanıyor muyum?Hayır.Çünkü emekli olduğumda tekrar oraya döneceğim. Şiirin Seyri 1-31 Aralık

Read More...
1532435099_Milli_Ok__u_Mete_Gazoz__3_

METE GAZOZ MU DÜNYA ŞAMPİYONU YOKSA AİLESİ Mİ?

Mete Gazoz.Gururumuz.Tanımayanlar bilmeyenler için 8 Haziran 1999 doğumlu 19 yaşında gencecik sporcumuz.Branşı okçuluk.Geçtiğimiz ay Berlin’de yapılan Dünya Kupası dördüncü

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu