ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELER 14-15 EKİM’DE BULUŞUYOR

In ETKİNLİK
annebilirse şenlik

Hamilelik, doğum, doğum sonrası süreçler konusunda bilgilenmek, bebek bakımı ve çocuk gelişimi konusunda uzmanlardan görüş almak, deneyimlerini paylaşmak isteyen genç anneler ve anne adayları Beşiktaş Belediyesi’nin Annebilirse ile birlikte düzenlediği “Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” etkinliğinde bir araya gelecek. Açılışını Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın gerçekleştireceği etkinlik 14 Ekim Cumartesi saat 12:00’de ziyaretçilere açılacak, 15 Ekim Pazar günü saat 17:00’ye kadar devam edecek.

ARPR İletişim organizasyonunda 14 -15 Ekim 2017 tarihlerinde Sanatçılar Parkı – Etiler’de düzenlenecek bu özel etkinlikte doktorlar ve uzmanlarla söyleşiler, anne ve babalara yönelik eğitici paneller, seminer ve atölyeler, çocuk ve bebeklere yönelik eğlenceli yarışmalar, oyunlar ve çeşitli sürprizler yer alacak.

Etkinlik konuşmacıları arasında “Doğada Minik Liderler” başlığıyla Milli Sporcu, Yazar ve AKUT Kurucusu Nasuh Mahruki, “Çocuk Gelişiminde Oyunun Rolü” ile Uzman Pedagog ve Psikoterapist Soner Koşan, “Eyvah İştahsız Minikle Başım Dertte” ile Gurme Bebek’ten Seda Sümer, “Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek” ile Sinem Gerger Akınal, “Serabral Palsi ve Konuşma Zorluğu” ile Prof. Dr. Resa Aydın, Konuşma Patoloğu Uz. Gayem Köprücü ve Kamuran Keser Çelik, “Sağlıklı Bir Hamilelik Sürecinde Bizi Neler Bekliyor” ile Op. Dr. Remzi Aydın, Dyt Ayşegül Bahar, Dt Esra Olgaç, OM Yoga’dan Beyza Erdinç ve Annebilirse’ den Doula Sibel Esenalp, “Hoş geldin Bebeğim-A’dan Z’ye Bebek Bakımı” ile Uz. Dr. Müjgan Oral ve Annebilirse’ den Sezin Arar yer alacak.

Beşiktaş Belediyesi’nin ilk kez ev sahipliği yapacağı Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor etkinliğine Huggies, LEGO Duplo, Henkel Colour Catcher, Ülker, Bio-Oil, Zade Vital, Muzipo Kids, Emimi, Miss Bebek, YogaTime, Gurme Bebek, Anne Bebek Dergisi gibi kurumlar katılacak.
Etkinlik hakkında detaylı bilgi için www.annebilirse.com linkini ziyaret edebilirsiniz.

“Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” Etkinlik Akışı
14 Ekim Cumartesi 2017
Saat: 12:00 – Açılış
12:00 – 17:00 “Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” Etkinlikleri
15 Ekim Pazar 2017
Saat: 11:00 – 17:00 “Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” Etkinlikleri

You may also read!

Kahraman Anneler ve Çocukları İBS Festivalde Buluşacak

‘Kahraman Annem’ teması ile bu yıl altıncısı düzenlenecek olan aile festivali İBS için geri sayım başladı. 15-17 Aralık’ta düzenlenecek

Read More...

Evinizi Yılbaşına Hazırlamaya Ne Dersiniz?

İşte Evinizi Yeni Yıla Hazırlayacak Birbirinden Güzel Fikirler 🙂 Evinizin mis kokusu Herkes için koku şüphesiz unutulmaz bir ayrıntı.

Read More...
karaoklar çiftliği

KARAOKLAR EKOLOJİK HAYAT ÇİFTLİĞİ

Kısa bir süre önce hikayelerini sevgili dostum sağliklimutfak.com kurucusu Hilal vesilesi ile öğrenmiş oldum.Dijital medya ve sosyal medya işlerimde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu