ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELER 14-15 EKİM’DE BULUŞUYOR

In ETKİNLİK
annebilirse şenlik

Hamilelik, doğum, doğum sonrası süreçler konusunda bilgilenmek, bebek bakımı ve çocuk gelişimi konusunda uzmanlardan görüş almak, deneyimlerini paylaşmak isteyen genç anneler ve anne adayları Beşiktaş Belediyesi’nin Annebilirse ile birlikte düzenlediği “Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” etkinliğinde bir araya gelecek. Açılışını Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın gerçekleştireceği etkinlik 14 Ekim Cumartesi saat 12:00’de ziyaretçilere açılacak, 15 Ekim Pazar günü saat 17:00’ye kadar devam edecek.

ARPR İletişim organizasyonunda 14 -15 Ekim 2017 tarihlerinde Sanatçılar Parkı – Etiler’de düzenlenecek bu özel etkinlikte doktorlar ve uzmanlarla söyleşiler, anne ve babalara yönelik eğitici paneller, seminer ve atölyeler, çocuk ve bebeklere yönelik eğlenceli yarışmalar, oyunlar ve çeşitli sürprizler yer alacak.

Etkinlik konuşmacıları arasında “Doğada Minik Liderler” başlığıyla Milli Sporcu, Yazar ve AKUT Kurucusu Nasuh Mahruki, “Çocuk Gelişiminde Oyunun Rolü” ile Uzman Pedagog ve Psikoterapist Soner Koşan, “Eyvah İştahsız Minikle Başım Dertte” ile Gurme Bebek’ten Seda Sümer, “Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek” ile Sinem Gerger Akınal, “Serabral Palsi ve Konuşma Zorluğu” ile Prof. Dr. Resa Aydın, Konuşma Patoloğu Uz. Gayem Köprücü ve Kamuran Keser Çelik, “Sağlıklı Bir Hamilelik Sürecinde Bizi Neler Bekliyor” ile Op. Dr. Remzi Aydın, Dyt Ayşegül Bahar, Dt Esra Olgaç, OM Yoga’dan Beyza Erdinç ve Annebilirse’ den Doula Sibel Esenalp, “Hoş geldin Bebeğim-A’dan Z’ye Bebek Bakımı” ile Uz. Dr. Müjgan Oral ve Annebilirse’ den Sezin Arar yer alacak.

Beşiktaş Belediyesi’nin ilk kez ev sahipliği yapacağı Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor etkinliğine Huggies, LEGO Duplo, Henkel Colour Catcher, Ülker, Bio-Oil, Zade Vital, Muzipo Kids, Emimi, Miss Bebek, YogaTime, Gurme Bebek, Anne Bebek Dergisi gibi kurumlar katılacak.
Etkinlik hakkında detaylı bilgi için www.annebilirse.com linkini ziyaret edebilirsiniz.

“Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” Etkinlik Akışı
14 Ekim Cumartesi 2017
Saat: 12:00 – Açılış
12:00 – 17:00 “Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” Etkinlikleri
15 Ekim Pazar 2017
Saat: 11:00 – 17:00 “Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor” Etkinlikleri

You may also read!

1506173568_Esra_oruc_guvenli_internetsertifikalar___cocuklara_egitim_sonras___veridl

ÇOCUK VE AİLE FUARI 2017’NİN ARDINDAN

Yalnızca bir instagram postu yazarak teşekkür edemeyecek kadar değerli bir zaman dilimini geride bıraktım.Anadolu Yakası’nda düzenlenen ilk Çocuk ve

Read More...

Vezirköprü´de Çifte Yarış Nefes Kesti

017 Türkiye Offroad Şampiyonası 6. yarışı, Vezirköprü Offroad Kulübü (VEZİROFF) tarafından İntercity ana sponsorluğunda Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 3.

Read More...
oya emerk şeftali tatlı tarifi

OYA EMERK’TEN KARAMELİZE ŞEFTALİ TATLI TARİFİ

Sevgili Oya Emerk erkenden emekliye ayrıldığı eğitimcilik hayatından sonra gönül verdiği mutfak sevdasının peşinde www.oyascuisine.com sitesini kurarak bir çok

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu