ALTI BAŞARILI GİRİŞİMCİNİN YENİ OLUŞUMU:DEKOBLOGOSFER

In +DUY, DAVET LANSMAN, DEKORASYON
all happy days etkinlik
Yeni yıl öncesinde katıldığım ışıl ışıl bir davetin hem güzel fotoğraflarını hem de bu şık davetin sahiplerini dekorasyon sayfalarımda konuk etmek istedim. Sevgili Gülşah dekoblog.com kurucusu. İletisim-işletme mezunu. Evlenip anne olduktan sonra yazmaya başladığı blogunda üç yıldır dekorasyon ve tasarım hakkında yazılar yazıyor.
 dekoblogosfer
Türkiye ve dünyadaki tasarım-mobilya fuarlarını takip ederek yol haritası belirliyor ve gözlemlerine dayalı yeteneğini birleştiriyor.Blog yazmaya başladıktan sonra dekorasyon konusunda yanlış ve tekdüze kaynakların olduğunu, ayrıca dekorasyon markalarının da yeni medyada yer almadığını fark ederek yazmaya devam ediyor.
 dekolog
Kurumsal hayata çocuklarından sonra veda etmek isteyen Gülşah; dekorasyona ilgi duyan herkese fayda sağlayabilecek,dekorasyon hakkında kaliteli içerikler üreten yazar arkadaşlarını da yanına alarak, iki yıldır düşündüğü platform olan Dekoblogosfer’i oluşturmus . Deko-yazarlar, okuyucular, takipçiler… Kısacası dekorasyona ilgi duyan herkes bu ailenin bir parçası olabilir.

Dekoblogosferde kimler var diye merak ediyorsanız  işte ekip üyeleri…

Gülşah http://www.dekoblog.com/
Sibel http://www.decorideatr.com/
Katia http://katiahomedeco.com/
Arzu  http://ustagiremez.blogspot.com
Ulviye http://www.dekorolog.com/
Aysenur http://whitecountryhousee.blogspot.com.tr/

Sayfalarına göz atabilirsiniz.
Bu zevkli hanımların bir arada oldugu Dekoblogosfer’in ilk projesi olan All Happy Days etkinliği bu birlikteliğin gücünü ortaya çıkartan bir çalışma olmuştu bana göre.Siz de aşağıdaki fotoğraflara baktığınızda her birinin ince zevki ile yarattığı köşelerden eminim bana hak vereceksiniz.
Dekoblogosferin takipcileri,hedef kitlesi ile birlikte markaların iş birliği yapmak isteyeceği çok başarılı bir oluşum.Projelendirmeler kendilerine ait olacagi gibi, markalardan gelecek tekliflere de açık olduklarını belirtiyorlar.
Yolun başındaki bu heyecanlı ekibe ulaşmak isterseniz projeler ve yaratıcı fikirler için info@dekoblog.com adresine mail atabilirsiniz.Bende bu güzel ve başarılı kadınların hepsine yeni oluşumları için başarılar diler,sayfalarıma konuk oldukları  ve renk kattıkları için teşekkür ederim.

You may also read!

YAZ KAZALARINDA 6 KRİTİK İLK YARDIM ÖNERİSİ!

Açık havada bolca zaman geçirilen yaz ayları bir yandan da tehlikelere davetiye çıkarıyor. Özellikle okulların kapanmasıyla çocuklar dışarıda daha

Read More...

OY VE ÖTESİ TÜM SEÇMENLERİ SEÇİM SÜRECİNE KATKI SAĞLAMAYA ÇAĞIRIYOR!

T3 Tutanak Gönder mobil uygulamasını telefonuna indir, seçim sürecini kontrol et, ihlalleri bildir, tutanak görüntüsünü çek-gönder ve sonuçları teyit

Read More...
hailey baldwin

HAILEY BALDWIN VE WINNIE HARLOW TOMMY HILFIGER’IN YENİ KADIN MARKA ELÇİLERİ OLDU!

Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, küresel marka elçileri olarak Sonbahar 2018 ‘TOMMY ICONS’ kapsül kadın giyim koleksiyonu için çekilecek

Read More...

6 commentsOn ALTI BAŞARILI GİRİŞİMCİNİN YENİ OLUŞUMU:DEKOBLOGOSFER

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu