ALTI BAŞARILI GİRİŞİMCİNİN YENİ OLUŞUMU:DEKOBLOGOSFER

In +DUY, DAVET LANSMAN, DEKORASYON
all happy days etkinlik
Yeni yıl öncesinde katıldığım ışıl ışıl bir davetin hem güzel fotoğraflarını hem de bu şık davetin sahiplerini dekorasyon sayfalarımda konuk etmek istedim. Sevgili Gülşah dekoblog.com kurucusu. İletisim-işletme mezunu. Evlenip anne olduktan sonra yazmaya başladığı blogunda üç yıldır dekorasyon ve tasarım hakkında yazılar yazıyor.
 dekoblogosfer
Türkiye ve dünyadaki tasarım-mobilya fuarlarını takip ederek yol haritası belirliyor ve gözlemlerine dayalı yeteneğini birleştiriyor.Blog yazmaya başladıktan sonra dekorasyon konusunda yanlış ve tekdüze kaynakların olduğunu, ayrıca dekorasyon markalarının da yeni medyada yer almadığını fark ederek yazmaya devam ediyor.
 dekolog
Kurumsal hayata çocuklarından sonra veda etmek isteyen Gülşah; dekorasyona ilgi duyan herkese fayda sağlayabilecek,dekorasyon hakkında kaliteli içerikler üreten yazar arkadaşlarını da yanına alarak, iki yıldır düşündüğü platform olan Dekoblogosfer’i oluşturmus . Deko-yazarlar, okuyucular, takipçiler… Kısacası dekorasyona ilgi duyan herkes bu ailenin bir parçası olabilir.

Dekoblogosferde kimler var diye merak ediyorsanız  işte ekip üyeleri…

Gülşah http://www.dekoblog.com/
Sibel http://www.decorideatr.com/
Katia http://katiahomedeco.com/
Arzu  http://ustagiremez.blogspot.com
Ulviye http://www.dekorolog.com/
Aysenur http://whitecountryhousee.blogspot.com.tr/

Sayfalarına göz atabilirsiniz.
Bu zevkli hanımların bir arada oldugu Dekoblogosfer’in ilk projesi olan All Happy Days etkinliği bu birlikteliğin gücünü ortaya çıkartan bir çalışma olmuştu bana göre.Siz de aşağıdaki fotoğraflara baktığınızda her birinin ince zevki ile yarattığı köşelerden eminim bana hak vereceksiniz.
Dekoblogosferin takipcileri,hedef kitlesi ile birlikte markaların iş birliği yapmak isteyeceği çok başarılı bir oluşum.Projelendirmeler kendilerine ait olacagi gibi, markalardan gelecek tekliflere de açık olduklarını belirtiyorlar.
Yolun başındaki bu heyecanlı ekibe ulaşmak isterseniz projeler ve yaratıcı fikirler için info@dekoblog.com adresine mail atabilirsiniz.Bende bu güzel ve başarılı kadınların hepsine yeni oluşumları için başarılar diler,sayfalarıma konuk oldukları  ve renk kattıkları için teşekkür ederim.

You may also read!

Kahraman Anneler ve Çocukları İBS Festivalde Buluşacak

‘Kahraman Annem’ teması ile bu yıl altıncısı düzenlenecek olan aile festivali İBS için geri sayım başladı. 15-17 Aralık’ta düzenlenecek

Read More...

Evinizi Yılbaşına Hazırlamaya Ne Dersiniz?

İşte Evinizi Yeni Yıla Hazırlayacak Birbirinden Güzel Fikirler 🙂 Evinizin mis kokusu Herkes için koku şüphesiz unutulmaz bir ayrıntı.

Read More...
karaoklar çiftliği

KARAOKLAR EKOLOJİK HAYAT ÇİFTLİĞİ

Kısa bir süre önce hikayelerini sevgili dostum sağliklimutfak.com kurucusu Hilal vesilesi ile öğrenmiş oldum.Dijital medya ve sosyal medya işlerimde

Read More...

6 commentsOn ALTI BAŞARILI GİRİŞİMCİNİN YENİ OLUŞUMU:DEKOBLOGOSFER

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu