ALTI BAŞARILI GİRİŞİMCİNİN YENİ OLUŞUMU:DEKOBLOGOSFER

In +DUY, DAVET LANSMAN, DEKORASYON
all happy days etkinlik
Yeni yıl öncesinde katıldığım ışıl ışıl bir davetin hem güzel fotoğraflarını hem de bu şık davetin sahiplerini dekorasyon sayfalarımda konuk etmek istedim. Sevgili Gülşah dekoblog.com kurucusu. İletisim-işletme mezunu. Evlenip anne olduktan sonra yazmaya başladığı blogunda üç yıldır dekorasyon ve tasarım hakkında yazılar yazıyor.
 dekoblogosfer
Türkiye ve dünyadaki tasarım-mobilya fuarlarını takip ederek yol haritası belirliyor ve gözlemlerine dayalı yeteneğini birleştiriyor.Blog yazmaya başladıktan sonra dekorasyon konusunda yanlış ve tekdüze kaynakların olduğunu, ayrıca dekorasyon markalarının da yeni medyada yer almadığını fark ederek yazmaya devam ediyor.
 dekolog
Kurumsal hayata çocuklarından sonra veda etmek isteyen Gülşah; dekorasyona ilgi duyan herkese fayda sağlayabilecek,dekorasyon hakkında kaliteli içerikler üreten yazar arkadaşlarını da yanına alarak, iki yıldır düşündüğü platform olan Dekoblogosfer’i oluşturmus . Deko-yazarlar, okuyucular, takipçiler… Kısacası dekorasyona ilgi duyan herkes bu ailenin bir parçası olabilir.

Dekoblogosferde kimler var diye merak ediyorsanız  işte ekip üyeleri…

Gülşah http://www.dekoblog.com/
Sibel http://www.decorideatr.com/
Katia http://katiahomedeco.com/
Arzu  http://ustagiremez.blogspot.com
Ulviye http://www.dekorolog.com/
Aysenur http://whitecountryhousee.blogspot.com.tr/

Sayfalarına göz atabilirsiniz.
Bu zevkli hanımların bir arada oldugu Dekoblogosfer’in ilk projesi olan All Happy Days etkinliği bu birlikteliğin gücünü ortaya çıkartan bir çalışma olmuştu bana göre.Siz de aşağıdaki fotoğraflara baktığınızda her birinin ince zevki ile yarattığı köşelerden eminim bana hak vereceksiniz.
Dekoblogosferin takipcileri,hedef kitlesi ile birlikte markaların iş birliği yapmak isteyeceği çok başarılı bir oluşum.Projelendirmeler kendilerine ait olacagi gibi, markalardan gelecek tekliflere de açık olduklarını belirtiyorlar.
Yolun başındaki bu heyecanlı ekibe ulaşmak isterseniz projeler ve yaratıcı fikirler için info@dekoblog.com adresine mail atabilirsiniz.Bende bu güzel ve başarılı kadınların hepsine yeni oluşumları için başarılar diler,sayfalarıma konuk oldukları  ve renk kattıkları için teşekkür ederim.

You may also read!

çocuklarda sorumluluk

ÇOCUKLARDA SORUMLULUK DUYGUSU

Çocuklarınıza sorumluluk duygusu kazandırın! Küçük yaşlarda başlayan sorumluluk duygusu hem çocukların kendilerine güven duymasına katkıda bulunuyor hem de okul

Read More...

GEBELİKTE SON ÜÇ AY

Gebeliğin son üç ayındaki kabuslarla nasıl başa çıkılır? Gebelikteki son üç ay büyük beklentilerin olduğu bir dönemdir çünkü, bebeğinize

Read More...
zeytinyağına yolculuk

ZEYTİNYAĞINA YOLCULUK

Zeytinyağı…Evlerimizin,sofralarımızın vazgeçilmezi.Damak tadımızın olmazsa olmazı.Son dönem beyaz yakalı çalışanların emeklilik rüyası ZEYTİNYAĞI Sevgili Oya EMERK daveti ile katıldığım “Zeytinyağı

Read More...

6 commentsOn ALTI BAŞARILI GİRİŞİMCİNİN YENİ OLUŞUMU:DEKOBLOGOSFER

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu