GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞINI AYÇA ARAL’DAN DİNLEYİN

In KAHVE KONUKLARIM

Kahve Konuklarım bölümünün misafiri bu sefer gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden Ayça Aral.Ayça bizlerle hem kendi mesleki geçmişini paylaştı hem de kendi işim olsun diyen gençlere gayrimenkul sektöründe ki iş olanaklarını anlattı.Bu samimi paylaşımları için teşekkür ediyor kariyerinde daha da mutlu günler diliyorum kendisine.

1975 İstanbul doğumluyum. Lise eğitimi Özel Dost Lisesi’ nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldum. 79 – 95 yılları arasında klasik batı müziği eğitimi aldım. Bu yıllar arasında Fransız Sarayı ve Avusturya Başkonsolosluğu’nda düzenlenen piyano resitallerine katıldım.

Üniversiteden mezun olduktan 1 yıl sonra gayrimenkul sektörüne ilgi duydum ve RE/MAX ile çalışmaya başladım. 14 yıldır bu güzel ailede çalışıyorum ve işimi çok seviyorum.

İlk başladığım yıllarda arkadaşlarım bana o kadar okudun ettin emlakçılık mı yapacaksın diyorlardı. O zamanın gözde meslekleri bankacılık ve finans kurumlarında çalışmaktı. Ben de ısrarla ben emlakçı değilim Gayrimenkul Danışmanıyım diyordum. Şimdi artık Gayrimenkul Danışmanlığı hak ettiği değere kavuştu. Ne mutlu bize çok iyi okullarda okumuş profili değerli iş ortaklarımızla yol alıyoruz.

Hiçbir şekilde sabit maaş ile bir başkası için çalışmak istemiyordum. Hayallerim ile sınırlı maaş örtüşmüyordu. Uzun yıllar Gayrimenkul Danışmanı olarak çalıştım. Geçen sene RE/MAX Müjde ye ortak oldum. RE/MAX Müjde’ de 40 kişilik profesyonel uzman ve tecrübeli ekibimle birlikte değerli müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

RE/MAX kendi çalışma programınızı ve planınızı uygulayabileceğiniz, yüksek gelir kazanabileceğiniz bir fırsat sunuyor. Türkiye ortalamasının çok üzerinde kazanç sağlayabilirsiniz. Ofisimizde farklı meslek gruplarından çalışan arkadaşlarımız var. Sistem hazır ve sürekli eğitim desteğiyle ofisimizde sizlerin yanınızdayız, yalnız değilsiniz. Benim de ilk başladığımda sektör ile ilgili herhangi bir bilgim yoktu. Eğitimlere katıldım, öğrendiklerimi uyguladım, çok çalıştım ve farklı çevrelerden yüzlerce müşterim oldu, müşterilerim de kendi arkadaşlarını yönlendirdiler. Tecrübelerimi ofisimde beraber çalıştığım bütün arkadaşlarımla paylaşmaya hazırım. Önceliğimiz ofisimizde profesyonel, sistemli ve sinerjiye dayanan mutlu bir ortam yaratmak. Çünkü mutlu danışmanlar mutlu müşteriler yaratır.

Vizyonumuz ister ev satsın ister ev alsın bütün müşterilerimizin referans göstereceği bir şirket olmak. Bu vizyonun gerçekleşmesi için Gayrimenkul Danışmanlarımızın dünya standartlarına çıkmasını hedefliyoruz.

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Artık devir değişti ve ekonominin nabzı son yılların gözdesi gayrimenkul sektöründe atıyor. Ekonominin her türlü rüzgarında gayrimenkul sektöründe hayat devam ediyor. Evlenenler, boşananlar, öğrenciler, ailesi genişleyenler, çocukları evlendiği için evi büyük gelenler, yaşlılar, nakite ihtiyacı olanlar, evcil hayvanları için bahçeli ev isteği, daha lüks yaşantı, iş değişikliği, çocukların okulu, gençlerin yalnız yaşama tercihi, komşular, kentsel dönüşüm, gürültü, Allah korusun deprem gibi sayısız nedenden ev arayan yüzlerce müşteri var. Her dönem her ay talep var bu talebi karşılayacak konut da var.

Artık büyük riskler alarak kendi işimizi yapmak ya da başkaları için sabit maaş ile çalışmak istemiyoruz. REMAX Müjde’de ekibimize yeni Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz. Siz de patronunuzdan, işinizden ve gelirinizden memnun değilseniz, kendinize ait ve ufku açık bir gelecek istiyorsanız bana 0533 231 74 56 dan ulaşabilirsiniz.

You may also read!

Akademi Saç Terapi Merkezi

Akademi  Saç  Terapi Kimdir? Akademi Saç Terapi, 2009 yılında İngiltere’de Trikolojik Danışmanlık alanında eğitim alan Evrim Bayraktar ve Burcu

Read More...

İstanbul’da en güzel sanat etkinlikleri her zaman Kadıköy’de oluyor.Kıskanıyor muyum?Hayır.Çünkü emekli olduğumda tekrar oraya döneceğim. Şiirin Seyri 1-31 Aralık

Read More...
1532435099_Milli_Ok__u_Mete_Gazoz__3_

METE GAZOZ MU DÜNYA ŞAMPİYONU YOKSA AİLESİ Mİ?

Mete Gazoz.Gururumuz.Tanımayanlar bilmeyenler için 8 Haziran 1999 doğumlu 19 yaşında gencecik sporcumuz.Branşı okçuluk.Geçtiğimiz ay Berlin’de yapılan Dünya Kupası dördüncü

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu