HAILEY BALDWIN VE WINNIE HARLOW TOMMY HILFIGER’IN YENİ KADIN MARKA ELÇİLERİ OLDU!

In MAGAZİN
hailey baldwin

Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, küresel marka elçileri olarak Sonbahar 2018 ‘TOMMY ICONS’ kapsül kadın giyim koleksiyonu için çekilecek kampanyada rol alacak.

Tommy Hilfiger, model Hailey Baldwin ile model ve aktivist Winnie Harlow’un TOMMY HILFIGER Sonbahar 2018 koleksiyonu için yeni küresel marka elçileri olduğunu duyurdu. Baldwin ve Harlow, markanın moda, sanat, müzik ve eğlence dünyasında yarının ikonlarını kutlayan küresel kampanyası kapsamında Sonbahar 2018 TOMMY ICONS kapsül kadın giyim koleksiyonunun yüzleri olarak rol alacak.

1528441234_Winnie_Harlow___Hayley_Baldwin_Tommy_Icons_BTS_Fall_18_Low_Res

Tommy Hilfiger, yeni marka yüzleri için şunları söyledi: “Dünyanın en aranan süper modelleri arasında yer alan Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, yarının ikonları haline gelirken güçlü bir dinamizm ve enerjiyle izleyenleri büyülüyor. Gelecek nesil Tommy kadınlarına öncülük ediyor, her şeye özgüven ve iyimserlikle yaklaşıyorlar. Bu ortak nitelikleri ve değerleri nedeniyle aramıza hoş geldiniz demekten heyecan duyuyorum. ”

Hailey Baldwin yeni işbirliği konusundaki duygularını şöyle ifade ediyor: “Moda benim için bireyselliğimi dünyaya ifade etme yöntemi, TOMMY HILFIGER tasarımlarının da cesur ifadeler için mükemmel olduğunu düşünüyorum. Her görünümü kendime özgü hale getirmeyi seviyorum ve Sonbahar 2018 TOMMY ICONS stiline getirdiğim yorumları markanın hayranlarını göstermek için sabırsızlanıyorum.”

2017 Moda Ödülleri’nde “Yılın Modeli” olarak aday gösterilen Winnie Harlow, milyonlarca takipçisiyle etkileşim kurduğu sosyal medya kanallarındaki geniş erişimi aracılığıyla bireyselliği ve pozitif beden imajını kutlamaya tutkuyla bağlı. “Her zaman kim olduğunuza inanmanın ve kuralları yıkmanın gücüne inanıyorum. Bu nedenle gerçekten bu ruhu paylaşan inanılmaz bir tasarımcıyla çalışmaktan gurur duyuyorum” diyen Winnie Harlow şöyle devam ediyor: “Markanın klasik cool stilini çok seviyorum ve favori parçalarımı tüm TOMMY HILFIGER hayranlarıyla paylaşmaktan heyecan duyuyorum. ”

TOMMY HILFIGER markası, geçmişinden bu yana pop kültür ve spor ikonlarıyla yakın çalışmalarıyla biliniyor. Amerikalı tasarımcı bir süre önce dört kez Formula One® Dünya Şampiyonu olan İngiliz Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile işbirliğini duyurmuştu. TOMMY HILFIGER erkek giyimi küresel marka elçisi olan Hamilton, Sonbahar 2018 sezonunda lanse edilecek TommyXLewis ortak koleksiyonu için de markayla çalışıyor. Tommy Hilfiger bu sene başında açıkladığı üzere Formula 1’de dört Dünya Şampiyonluğu bulunan Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile Resmi Giyim Sponsoru olarak uzun süreli bir anlaşmaya da imza atmış bulunuyor.

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

You may also read!

DARÜŞŞAFAKA SINAVINA BAŞVURULARDA GERİ SAYIM BAŞLADI

Maddi durumu yetersiz 120 öğrenciye 8 yıl ücretsiz eğitim fırsatı Babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, başarılı

Read More...

TEF TEKNOLOJİ VE EĞİTİM FUARI

Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl da kapılarını 19- 20 Mayıs 2018 tarihleri

Read More...
migros iyi yaşam

İYİ YAŞAMIN SIRLARI BİRBİRİNDEN ÜNLÜ KONUKLARLA ‘MiGROS YAŞAM FESTİVALİ’NDE AÇIĞA ÇIKIYOR

Migros, Nisan ayında mağazaları ve Migros Mobil uygulaması üzerinden eş zamanlı başlattığı “Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu” projesinin devamı olarak dev bir festivale imza atıyor.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu