KARACA “MUTLU KARE EVLİLİK PAKETİ” İLE ÇİFTE MUTLULUK

In ALIŞVERİŞ

Geçenlerde İstinye Park’ta işlerim vardı.Biraz dolaştım.Kahve içtim.En alt katta bulunan ev dekorasyonu mağazalarını dolaşırken yolum yeni açılan Karaca mağazasına düştü.Ürünlerini her zaman çok beğendiğim markalardan biri.Ekim ayında “Fine Pearl” serisi için yaptığı lansmandan beri yazmak istedim bir türlü yazamadım.Ama son günlerde ekranlarda dönen aşağıda linkini yerleştirdiğim reklam filmi beni harekete geçirdi.Bu reklam çıktığında yüzümdeki kasları durduramıyorum.Bence çok komik.Karaca yeni evlenecek çiftler için Mutlu Kare Evlilik Paketi ile bu aralar adından söz ettiriyor.16 Ocak’tan itibaren 2 bin 964 TL yerine 1.998 TL’ye alınabilecek Mutlu Kare Evlilik Paketi’ne, ayda 185 TL ödeyerek 12 ay taksitle sahip olmak da mümkün.Konu evlilik olunca aşağıda ortaya çıkan reklam filmi de pek bi manidar olmuş.Siz reklama göz atın bana hak vereceksiniz.

Karaca Fine Pearl

Ama ben bu arada sizlere Karaca’dan Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan ve gerçek inci kullanılarak üretilen yemek takımı “Fine Pearl” hakkında bilgi vermek istiyorum.Dünyanın en önemli akreditasyon şirketi TÜV Rheinland tarafından onaylanan Fine Pearl, 86 parça olarak dizayn edildi. İlk defa gerçek inciden üretilen Fine Pearl yemek takımı, farklı stillerden oluşan özel tasarımlarıyla da fark yaratıyor.Dünyanın en değerli yemek takımı olan Fine Pearl serisi ile incinin doğallığını sofralarınıza getiren Karaca, klasik yemek takımı anlayışına da farklı bir boyut kazandırıyor. Fine Pearl yemek takımı, parça sayısı ve büyüklüğü ile öne çıkıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre takımdaki kayık tabakların derinlikleri ve sayısı artarken, pasta tabaklarının boyutları, ordövr tabağı olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlandı.
Prestijli sofraların vazgeçilmez markası Karaca, dostlarınızla paylaşmaktan keyif alacağınız sofralara, incinin zarafetini taşıyor.
Fine Pearl yemek takımı, 2.297 TL’den başlayan fiyatlarla Karaca mağazalarında bulabilirsiniz.

Karaca Yurtdışı Satış Direktörü İlkay Akal’dan aldığım bilgilere göre beş yıl önce başlayan arge çalışmaları sonucu yaratılan “Fine Pearl” serisinin bir Türk markası olarak, dünyada yemek takımı kategorisine yepyeni bir soluk getireceği heyecanını yaşadıklarını ve piyasaya çıkar çıkmaz aldıkları ön siparişlerin tüm ekibi çok mutlu ettiğini sözlerine ekledi.Bu arada Suudi Arabistan’dan Londra’ya kadar dünyanın bir çok yerinde Karaca mağazalarını açmaya devam ettiklerini de iletti.

Bende ülkemizin ismini Karaca markası adı altında tüm dünyaya bu kadar başarılı tanıttıkları için tüm kalbimle başarılarının devamını diliyorum.

_Fine_Pearl_Gorsel karaca

You may also read!

Akademi Saç Terapi Merkezi

Akademi  Saç  Terapi Kimdir? Akademi Saç Terapi, 2009 yılında İngiltere’de Trikolojik Danışmanlık alanında eğitim alan Evrim Bayraktar ve Burcu

Read More...

İstanbul’da en güzel sanat etkinlikleri her zaman Kadıköy’de oluyor.Kıskanıyor muyum?Hayır.Çünkü emekli olduğumda tekrar oraya döneceğim. Şiirin Seyri 1-31 Aralık

Read More...
1532435099_Milli_Ok__u_Mete_Gazoz__3_

METE GAZOZ MU DÜNYA ŞAMPİYONU YOKSA AİLESİ Mİ?

Mete Gazoz.Gururumuz.Tanımayanlar bilmeyenler için 8 Haziran 1999 doğumlu 19 yaşında gencecik sporcumuz.Branşı okçuluk.Geçtiğimiz ay Berlin’de yapılan Dünya Kupası dördüncü

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu