NUXE Men serisi Nuxcellence mucizesiyle buluşuyor.

In +KOKLA
nuxe man

Türkiye’de 2015 Eylül ayında sunulan NUXE Men serisi, doğadan aldığı güçle erkekleri gündelik yaşamlarında kolaylıkla kullanabilecekleri cilt bakım ürünlerini keşfetmeye davet ediyor.

NUXE Men ailesinin yeni üyesi, NUXE’ün kısa süre içinde ikonik mertebesine erişen etkin Anti-Aging kremi Nuxellence’ı erkek bakımı ile buluşturan Nuxellence Men oldu.

NUXE_MEN_Nuxellence

4 patente sahip olan Nuxellence Men, her yaş grubuna ve tüm cilt tiplerine hitap ediyor. Cildi pürüzsüzleştirip sıkılaştırıyor, böylece mat görünüm yerini taze ve canlı bir cilde bırakıyor.

Güneş, hava kirliliği, iklim değişiklikleri gibi çevresel etkenler hücrelerin enerji üretim merkezi olan mitokondri DNA’sında mutasyona yol açıyor ve bu mutasyonlar, hücrenin enerji üretimini önemli ölçüde azaltarak cildin çok daha hızlı yaşlanmasına sebep oluyor. Nuxellence Men, içeriğindeki çarkıfelek, sığırdili ve gelincik özleri ile mitokondri DNA’sında onarım sürecini başlatarak zamanı geriye sarıyor. Fosfat ve glükoz birleşiminden oluşan aktif şeker molekülü, kadınlara kıyasla çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan erkek cildinin yüksek enerji gereksinimini karşılıyor.

NUXE_MEN_Nuxellence

Meşe ve gürgen ağaçlarından elde edilen aktif içerikler, tıraş gibi uygulamalarla tahrişe çok daha açık hale gelen hassas erkek cildinin bariyer fonksiyonunu kuvvetlendiriyor.

Üst notalarda narenciye kokuları, orta notalarda baharat ve ot kokuları, alt notalarda ise odunsu kokularla dikkat çeken Nuxellence Men, yapışkan bir his bırakmayan ve kolay emilen dokusuyla tıraş sonrası kullanıma da uygun.

You may also read!

gökhan özen yeni klip

GÖKHAN ÖZEN “YANLIŞ NUMARA 2018”

Ünlü sanatçı, sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olan, kayıtlarını Amerika’da yaptığı yeni şarkısı “Yanlış Numara 2018″i 19 Ocak’da

Read More...
yarıyıl tatili etkinlikler

2017-2018 YARIYIL TATİLİ ETKİNLİKLERİ

Boş sıralar sizi beklesin 🙂 2017-2018 Yarıyıl tatili başlamasına kısa bir zaman var.Bende tatil planları netleşmemiş olanlar için minik

Read More...
çocuklar için güvenli internet

ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI

NE DEMEK ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ İNTERNET? İnternet hayatımızın ayrılmaz bir parçası artık.Bunda hepimiz hem fikiriz.Yetişkinler olarak ellerimizde taşıdığımız akıllı

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu