PUMA 2015-2016 ARSENAL DEPLASMAN FORMASINI TANITTI

In DAVET LANSMAN

PUMA 2015-2016 Arsenal deplasman formalarını Singapur’un nefes kesen şehir manzarası eşliğinde, gücünü taraftardan alan bir etkinlikle duyurdu. Klasik Arsenal marşlarını söyleyen taraftarlar, sağladıkları elektrik enerjisiyle çok özel bir projeksiyon gösterisine güç vererek 5 metre uzunluğundaki 3 boyutlu deplasman formasını sahneye taşıdı. Gösteri tamamlandığında Mikel Arteta, Héctor Bellerín, Olivier Giroud, Santi Cazorla, Mathieu Flamini, Mesut Özil, Petrech, Wojciech Szczsny, Jack Wilshere ve Gabriel gibi Arsenal’in as takım oyuncuları, yeni deplasman formalarını giyerek sahneye çıktılar.

Arsenal’in yıldız forveti ve PUMA oyuncusu Olivier Giroud şunları söyledi:“Muhteşem bir organizasyondu. Asya ve Singapur’daki taraftarlarımızla tanışmak beni çok mutlu etti. Buradaki taraftarların coşkusunu ve desteğini görmek çok ilham verici. Bu atmosferi yaşamak harika bir deneyim. Yeni deplasman formamızı çok beğendim. Altın rengi çok dikkat çekici ve geçmişteki efsane Arsenal kadrolarını hatırlatıyor. Giymek için sabırsızlanıyorum.”

Arsenal’in kaptanı ve PUMA oyuncusu Mikel Arteta şöyle konuştu: “Singapur’a ayak bastığımız andan itibaren buradaki taraftarın desteği olağanüstüydü. Tezahüratlarını duymak ve bu atmosferi yaşamak bize çok iyi geldi ve motivasyonumuzu kesinlikle artırdı. Yeni deplasman formalarımızı tanıttığımız organizasyondan büyük keyif aldım. Forma çok iyi görünüyor. Tasarımı geleneksel iç saha formamızdan çok farklı, çok beğendim.”

PUMA 2015-2016 Arsenal deplasman forması, yeniden yorumlanan PUMA Futbol çizgilerini Arsenal’in geçmişinden ilham alan Art Deco tarzındaki ‘A’ deseniyle bir araya getiriyor ve hem Arsenal’in, hem de PUMA’nın köklü mirasına sahip çıkıyor. Ön ve arka panellerde elmas deseni taşıyan ana gövdenin koyu altın rengi, Arsenal’in geleneksel deplasman sarısına yeni bir yorum katıyor. Klasik PUMA Form Strip desenini taşıyan ağ doku omuzlara sahip deplasman forması, uzun arka paneliyle bu sezonun iç saha formasına benzer tasarım özellikleri taşıyor. Sıfır yaka formanın yaka bölümü V şeklindeki bir iç bölmeyle tamamlanıyor. Kollarda altın işlemeli detaylara sahip forma, koltukaltı bölgesindeki ağ doku ile cildin nefes almasını kolaylaştırıyor.

PUMA’nın 2015-2016 Arsenal kampanyası, Arsenal taraftarının kulüp ve futbolcular için önemini vurguluyor. Kampanya, taraftarların takımın performansı üzerinde sahip olduğu büyük etkiyi anlatarak bu enerjinin oyuncuların motivasyonunu nasıl yükselttiğini gösteriyor.

Deplasman formaları, www.puma.com ve www.ArsenalDirect.com üzerinden satışa çıkıyor.

You may also read!

Akademi Saç Terapi Merkezi

Akademi  Saç  Terapi Kimdir? Akademi Saç Terapi, 2009 yılında İngiltere’de Trikolojik Danışmanlık alanında eğitim alan Evrim Bayraktar ve Burcu

Read More...

İstanbul’da en güzel sanat etkinlikleri her zaman Kadıköy’de oluyor.Kıskanıyor muyum?Hayır.Çünkü emekli olduğumda tekrar oraya döneceğim. Şiirin Seyri 1-31 Aralık

Read More...
1532435099_Milli_Ok__u_Mete_Gazoz__3_

METE GAZOZ MU DÜNYA ŞAMPİYONU YOKSA AİLESİ Mİ?

Mete Gazoz.Gururumuz.Tanımayanlar bilmeyenler için 8 Haziran 1999 doğumlu 19 yaşında gencecik sporcumuz.Branşı okçuluk.Geçtiğimiz ay Berlin’de yapılan Dünya Kupası dördüncü

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu