TEF TEKNOLOJİ VE EĞİTİM FUARI

In TEKNOLOJİ

Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl da kapılarını 19- 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında tüm dünyadan ziyaretçilere kapılarını açacaktır.


İstanbul Kongre Merkezinde 2 gün boyunca eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümlerini, alanında uzman kişileri, sivil toplum örgütlerini ve eğitim kurumlarında gerçekleştirilen iyi örnekleri, katılımcılar ile buluşturarak, ziyaretçilerin Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görmeleri ve deneyimlemeleri amaçlanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere, eğitim teknolojileri alanında çalışma yapmış birçok kurum, kuruluş ve kişilerin yerli ve uluslararası arenaya, ürün ve projelerini sunmasına ortam oluşturarak, ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda, tüm bu yapıdaki kişi veya kurumların birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişki ve dayanışmalarını en üst seviyeye taşımaları hedeflenmiştir.

Fuara okul kurucuları, liderleri, karar vericileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler, eğitim ve eğitim teknolojileri ile ilgilenen herkes davetlidir.

TEF 2018 için planlana 18-20 Mayıs 2018 olarak duyurulan ilk tarih, alanın aynı gün Cumhurbaşkanlığı makamı organizasyonu olan İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi’ne tahsisi nedeni ile 19-20 Mayıs 2018 olarak değişmiştir.
TEF Program akış,atölyeler ve konuşmacılar olarak tüm içeriğe buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benim için heyecan verici bir gelişme olarak,bu yıl fuar organizasyonunda bende iletişim şirketim adına hazırladığım”Gelecekte Çocuk Olmak” paneli ile Avukat Esra Baloğlu,Manibux Harçlık Kurucusu Canan Bayrak ile birlikte düzenlediğimiz panelde ziyaretçiler ile buluşacağız.
Fuar girişi ücretsizdir.Tüm ilgilenen eğitimci,öğrenci ve anne babaları heyecanla bekliyoruz.
20 Mayıs 2018 Saat 10:00 Blue Salonda görüşmek ümidiyle
Fuara katılamıyorsanız sosyal medya hesaplarında #EğitimiKodla etiketini takip edebilirsiniz.

tef istanbul panel

You may also read!

Akademi Saç Terapi Merkezi

Akademi  Saç  Terapi Kimdir? Akademi Saç Terapi, 2009 yılında İngiltere’de Trikolojik Danışmanlık alanında eğitim alan Evrim Bayraktar ve Burcu

Read More...

İstanbul’da en güzel sanat etkinlikleri her zaman Kadıköy’de oluyor.Kıskanıyor muyum?Hayır.Çünkü emekli olduğumda tekrar oraya döneceğim. Şiirin Seyri 1-31 Aralık

Read More...
1532435099_Milli_Ok__u_Mete_Gazoz__3_

METE GAZOZ MU DÜNYA ŞAMPİYONU YOKSA AİLESİ Mİ?

Mete Gazoz.Gururumuz.Tanımayanlar bilmeyenler için 8 Haziran 1999 doğumlu 19 yaşında gencecik sporcumuz.Branşı okçuluk.Geçtiğimiz ay Berlin’de yapılan Dünya Kupası dördüncü

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu