TEF TEKNOLOJİ VE EĞİTİM FUARI

In TEKNOLOJİ

Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl da kapılarını 19- 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında tüm dünyadan ziyaretçilere kapılarını açacaktır.


İstanbul Kongre Merkezinde 2 gün boyunca eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümlerini, alanında uzman kişileri, sivil toplum örgütlerini ve eğitim kurumlarında gerçekleştirilen iyi örnekleri, katılımcılar ile buluşturarak, ziyaretçilerin Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görmeleri ve deneyimlemeleri amaçlanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere, eğitim teknolojileri alanında çalışma yapmış birçok kurum, kuruluş ve kişilerin yerli ve uluslararası arenaya, ürün ve projelerini sunmasına ortam oluşturarak, ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda, tüm bu yapıdaki kişi veya kurumların birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişki ve dayanışmalarını en üst seviyeye taşımaları hedeflenmiştir.

Fuara okul kurucuları, liderleri, karar vericileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler, eğitim ve eğitim teknolojileri ile ilgilenen herkes davetlidir.

TEF 2018 için planlana 18-20 Mayıs 2018 olarak duyurulan ilk tarih, alanın aynı gün Cumhurbaşkanlığı makamı organizasyonu olan İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi’ne tahsisi nedeni ile 19-20 Mayıs 2018 olarak değişmiştir.
TEF Program akış,atölyeler ve konuşmacılar olarak tüm içeriğe buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benim için heyecan verici bir gelişme olarak,bu yıl fuar organizasyonunda bende iletişim şirketim adına hazırladığım”Gelecekte Çocuk Olmak” paneli ile Avukat Esra Baloğlu,Manibux Harçlık Kurucusu Canan Bayrak ile birlikte düzenlediğimiz panelde ziyaretçiler ile buluşacağız.
Fuar girişi ücretsizdir.Tüm ilgilenen eğitimci,öğrenci ve anne babaları heyecanla bekliyoruz.
20 Mayıs 2018 Saat 10:00 Blue Salonda görüşmek ümidiyle
Fuara katılamıyorsanız sosyal medya hesaplarında #EğitimiKodla etiketini takip edebilirsiniz.

tef istanbul panel

You may also read!

OY VE ÖTESİ TÜM SEÇMENLERİ SEÇİM SÜRECİNE KATKI SAĞLAMAYA ÇAĞIRIYOR!

T3 Tutanak Gönder mobil uygulamasını telefonuna indir, seçim sürecini kontrol et, ihlalleri bildir, tutanak görüntüsünü çek-gönder ve sonuçları teyit

Read More...
hailey baldwin

HAILEY BALDWIN VE WINNIE HARLOW TOMMY HILFIGER’IN YENİ KADIN MARKA ELÇİLERİ OLDU!

Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, küresel marka elçileri olarak Sonbahar 2018 ‘TOMMY ICONS’ kapsül kadın giyim koleksiyonu için çekilecek

Read More...

FMV IŞIK OKULLARI GÜVENLİ İNTERNET

Feyziye Mektepleri Vakfı ( FMV) Işık Okulları Nişantaşı kampüsünde 15 Mayıs 2018 tarihinde ortaokul beşinci sınıf öğrencileri ile buluştuk

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu