VAPURDA ÇAY SİMİT SOHBET OLUR DA BEN OLMAZ MIYIM?

In +TAT
veysel diker

Vapurda çay simit sohbet…Kulağa ne hoş geliyor değil mi?İstanbul’u birde denizin ortasından izlemek..Hem de şahane sohbetler eşliğinde.Tabii ki paha biçilemez.

vapurda çay simit sohbet
İzlemekten son derece keyif aldığım TRT Türk Ve TRT Haber kanallarında yayınlanan Ömer Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu Vapurda Çay Simit Sohbet programına bende konuk yolcu olarak katılmak istedim.Bir e posta göndererek bu sohbete bende dahil oldum.İyi ki yapmışım iyi ki gitmişim.Çekim öncesi her türlü soruma anında dönen sevgili Cihan,çekime başlamak için bize bildirilen iskeleden vapura biner binmez güler yüzü ve zarifliği ile bizi karşılayan sevgili Cemre çekime gittiğimde bana ısmarladığı Türk Kahvesi ile zaten benim gönlümü hemen kazandı:)Ardından yine gülen yüzü ve rüzgardan uçuşan saçlarımı bile bekleyecek kadar nazik ve kibar Anıl büyük bir titizlik ile fotoğraflarımı çekti.Katıldığım programın ÜNLÜ demiyorum DEĞERLİ konuğu Veysel Diker idi.Veysel Diker Kadıköy iskeleden ekibe katıldı ve çekim başladı.
Veysel Diker, ülkemizde “Tatlı Hayat”ın Muharrem’i, “Avrupa Yakası”nın Tacettin’i olarak tanınsa da benim için Veysel Diker demek efsane Şaşıfelek Çıkmazı demektir.Yaşı yetenler,hatırlayanlar bilir.Zaten kendisi de tıpkı oynadığı samimi dizilerdeki gibi…İçten,doğal,komplekssiz,çalışkan,işinde gücünde kendi halinde…Bu arada ben bu yazıyı hazırlarken tabii ki program yayınlanmış,tekrarları verilmiş,yakalayanlar programı kaçırmamıştı.Yayın öncesi o kadar çok duyurdum ki beni izleyin diye tüm sosyal medya hesaplarımdan:) Ama beni en çok şaşırtan sosyal medyayı hiç kullanmayan, hiç tahmin etmediğim en şahane dostlarım ve iş arkadaşlarımın beni tesadüfen görerek izlemesi oldu.Bununla beraber izleyen herkesin ortak fikri “Veysel Diker’i tanıyoruz biliyoruz ama ne kadar düzgün,ne kadar sıcak biriymiş” oldu.

veysel diker vapurda çay simit sohbet

Ben İstanbul’un en güzel simgelerinden biri olan vapurda böyle sıcak ve güzel bir anı bıraktım kendime.Siz de programa katılmak isterseniz Vapurda Çay Simit Sohbet için bilgi@vapurdacaysimitsohbet.com adresine kendinizi tanıtan minik bir yazı gönderebilir ve program detayları için Vapurda Çay Simit Sohbet’i tüm sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.Beni ve tüm konuklarını mutlu yüzleri ile karşılayan Ömer Öztürk ve genç dinamik ekibine buradan sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Ve dip not bir Türk Kahvesi düşkünü olarak hayatımda bu kadar çok çay içmemişimdir.Çaykur’a da teşekkürler.

4

Twitter @VapurdaSohbet
Facebook @vapurdacaysimitsohbet
Instagram @vapurdacaysimitsohbet

You may also read!

AYNUR SAYIM

ÇOCUK KANSERLERİNDE AİLENİN TUTUMU NASIL OLMALIDIR?

15 Şubat, Dünya Çocukluk Çağı Kanser Günü olarak anılıyor. Dünyada her yıl 200 bine yakın çocuk, Türkiye’de her yıl

Read More...
SANTA MONICA, CA - FEBRUARY 06: Victoria's Secret Angels Romee Strijd (L) and Josephine Skriver Make This Valentine's Day, Me Day on February 6, 2018 in Santa Monica, California. (Photo by Phillip Faraone/Getty Images for Victoria's Secret)

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ

S: Bu sene *Galantine’in kim? Ona ne hediye alacaksın? * Sevgililer gününü kutlayacağın en yakın kız arkadaş Romee: Galantine’im, Hollanda’da

Read More...

GÜVENLİ İNTERNET GÜNÜ 6 ŞUBAT 2018

Bugün günlerden “Güvenli İnternet Günü” Güvenli İnternet Günü: Bu yıl 6 Şubat’ta kutlanıyor Çocuk ve gençlerin interneti belirli bir

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu