VİALAND GİTTİK GÖRDÜK EĞLENDİK YAZDIK!

In DAVET LANSMAN

Evet gelmeyen bahara inat ,”yağmur yağacak ama” endişelerimize rağmen gittik güneşi açtırdık.Şahane bir gün geçirdik .Mahvolmuş bir şekilde evimize döndük 🙂 Evet bir gün 1 tam gün geçirmeyi planlayın,ayağınıza en rahat spor ayakkabılarınızı giyin ve mutlaka Vialand ‘e gidin! Yalnızca çocuklar için değil kendiniz içinde dışarıdaki dünyayı unutacağınız bir gün garantisi benden size.Biz sevgili Manyak Anne Şebnem’in davetlisi olarak gittik.Tekrar bu güzel organizasyon için teşekkür ederim.

Vialand

Vialand içerisindeki gösteri merkezi,tema parkı,oteli,sinemaları,bowling salonu,konser alanları ve alışveriş caddeleri ile alışamadığımız İstanbul manzarasından çok uzak;size kendinizi bambaşka bir şehirde hissettirecek çok güzel bir kompleks olmuş.

Biz ailecek güzel havayı ve güneşi görünce kendimizi önce tema parka attık.Sihirli oda,nefeskesen,Fatih’in rüyası,Süngerbob,Dora ve Diegonun maceraları,360,adalet kulesi,atlı karınca bir zamanlar İstanbul,bulut ekspresi,cesur sürücüler,çarpışan arabalar,çılgın nehir,gelin oynayalım,jet ski,kahraman itfaiyeciler,küçük madenciler, maceraperest,minik kaşifler ,masal ağacı,mini kule,neşeli çiftlik,safari tüneli,saray salıncağı,uçan çocuklar,viking ve zindan…İşte tema parkın tüm bölümleri bu kadarcık.Sen kaçını gördün dersen hemen hemen tümünü gezdik,gördük ve kullanabildik.Tabii bunda çocuklarımın yaşları önemli.Çünkü küçük çocuğu olanlar haklı olarak daha uzun sürede bu kadar büyük bir açık hava parkını gezebiliyorlar.Tema park akşam 18:00’e kadar hizmet veriyor.Tüm bölümler yaş ve boy sınırlaması kurallarına uyularak kullanılabiliyor.

Vialand’de Tema park kapandıktan sonra havada kararmadığı için biraz kendimizi açık hava alışveriş caddelerine attık.Tüm mağazaları çok çok beğendim.Hem bir çok marka var hem de mağazaların hepsi çok büyük ve ferah.Yorulunca bir yemek molası verdik çocuklarla birlikte.

Sonrasında gittiği her ülkede ilgiyle takip edilen ve ödül alan sanatçılardan oluşan kadrosuyla Olympia Sirki, muhteşem sahne şovları,Brezilya’lı jonglör Rogério Piva’sı, sihirbazlık gösterileri, çelik ip üstünde denge oyunları, ip üzerinde topuklu ayakkabı ile yürüyen Lily’si,palyaçolar,akrobasi gösterileri ve daha birçok nefes kesen ödüllü gösterileri ile kapılarını açmış bizi bekliyordu.Elimizde mısırlar,kırmızı halıdan geçip,içeri girdiğimiz kırmızı koltuklu sirk beni bambaşka bir yolculuğa çıkardı diyebilirim.Sonuç olarak gerçekten ve içtenlikle söyleyebilirim ki çok eğlendim,çok beğendim ve çok güzel bir gün geçirdim.

Ulaşım ve iletişim bilgileri için tıklayabilirsiniz

You may also read!

çocuklarda sorumluluk

ÇOCUKLARDA SORUMLULUK DUYGUSU

Çocuklarınıza sorumluluk duygusu kazandırın! Küçük yaşlarda başlayan sorumluluk duygusu hem çocukların kendilerine güven duymasına katkıda bulunuyor hem de okul

Read More...

GEBELİKTE SON ÜÇ AY

Gebeliğin son üç ayındaki kabuslarla nasıl başa çıkılır? Gebelikteki son üç ay büyük beklentilerin olduğu bir dönemdir çünkü, bebeğinize

Read More...
zeytinyağına yolculuk

ZEYTİNYAĞINA YOLCULUK

Zeytinyağı…Evlerimizin,sofralarımızın vazgeçilmezi.Damak tadımızın olmazsa olmazı.Son dönem beyaz yakalı çalışanların emeklilik rüyası ZEYTİNYAĞI Sevgili Oya EMERK daveti ile katıldığım “Zeytinyağı

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu