WE LOVE BASICS!MELADORO

In +KOKLA, ALIŞVERİŞ

Yeni,şahane,kaliteli ve ve en önemlisi son derece uygun fiyatlı bir marka ile tanıştırmak istiyorum sizleri.Her zaman yazıyorum paylaşıyorum özellikle “Alışveriş” kategorisinde yer alan yazılarım için.Eğer kendim denemediysem beğenmediysem paylaşmak istemem.Şikayet; günümüzün,hayatımızın en büyük parçası.Ama ben kişilik olarak negatif şeyler paylaşmak yerine hayatımızda yer alan güzellikleri paylaşmayı sevdiğim için bu internet sitemi açtım ve paylaşımlarımı da ona göre yapıyorum.
Kullanmadığım,denemediğim,memnun kalmadığım hiç bir ürünü de kimseye tavsiye etmem.Hakkında da yazmam.

Ben küçükken bir yaş küçük kız kardeşime ve bana ANNEM gidip genellikle bir örnek kıyafetler alırdı.Yaş aralığımızda az olunca bizi ikiz zannederlerdi.ANNEM çok zevkli kadındı.Bize aldığı her kıyafeti beğenirlerdi.Tüm komşu teyzelerimiz bizim kızlara da alalım diye tuttururlardı.Demem o ki iyiyi ve güzeli sevdiklerimizle paylaşmak bana ANNEM tarafından öğretilen değerli bir duygu zaten.O yüzden bu satırları İstanbul;Adana,İzmir,Çanakkale veya her nereden okuyorsanız benim için kıymetlisiniz ve o yüzden sizlerle paylaşıyorum:)

Mela D’oro / we love basics mottosu ile yoluna başlamış, şehirli, profesyonel, stil sahibi, günün farklı saatlerinde ve farklı sosyal ortamlarda her daim zarif ve şık görünmesinde en uygun fiyatı ile de tercih sebebi olan bir marka.Şu an yalnızca www.meladoro.com.tr adresinden online satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca sosyal medyada takip etmek isterseniz

Instagram : mela.d.oro
Facebook : Mela D’oro

 

meladoro

Peki kurucuları nasıl anlatıyor kendi markasını?

15 senedir İtalya ağırlıklı olmak üzere Avrupa ülkelerinin high-end markaları için üretim yapıyoruz. Ar-ge, tasarım ve üretim konusundaki tecrübemizi kendi markamıza dönüştürmeye karar verdik bunu yaparken de sahip olduğumuz üretim avantajını kullanarak, yüksek kaliteli bu ürünleri ulaşılabilir bir fiyata sunmayı başardık. Mela D’oro böylece doğdu. Tasarımlarımız, sadeliğin zerafetine ve şıklığına vurgu yapıyor.

Erkek ve Kadın likralı Tshirtlerimiz : Bu modellerde kullandığımız kumaş uzun yıllardır İtalya için geliştirdiğimiz ve kullandığımız bir kalitedir. Kumaşın imalatı sonrasında gerçekleştirilen özel bir uygulama sayesinde toparlayıcı özelliği vardır. Yerli markalarda muadilini bulmak imkansızken,sadece hig-end yabancı markalarda muadilleri bulunmakta ve bizim fiyatlarımızın yaklaşık 9-10 katına satılmaktadır. Kadın Tshirtlerimiz 29.90 tl – 39.90 tl , erkek Tshirtleri ise 39.90 tl – 54.90 tl arasında değişmektedir.

2

Elbiselerimiz : Elbiselerimiz Punto di Roma kalitesindendir. Bu kumaş kalitesi yüksek fiyatlı olduğundan yerli markalarda çok fazla tercih edilmez, ancak en iyi kaliteyi ulaşılabilir fiyata satma iddiamız ve üretici avantajımız sayesinde bu kalite de Mela D’oro ‘da uygun fiyata ulaşılabilir oluyor. Kumaşın özelliği ve modellerin tasarımları sayesinde modellerimiz tüm vücut tiplerine uygundur. Yabancı high – end markalarda muadilleri bizim fiyatlarımızın 9-10 katına satılmaktadır. Elbise fiyatlarımız şu anda indirimde ve 69,90 tl – 89,90 tl arasında satılmaktadır.

Mela.d.oro ile sosyal medya hesaplarımda sık sık yeni kıyafetlerimle sizlerle fotoğraflarımı paylaşacağım.Kalıpları nasıl duruşu nasıl diye merak ederseniz bakmayı unutmayın.

You may also read!

Akademi Saç Terapi Merkezi

Akademi  Saç  Terapi Kimdir? Akademi Saç Terapi, 2009 yılında İngiltere’de Trikolojik Danışmanlık alanında eğitim alan Evrim Bayraktar ve Burcu

Read More...

İstanbul’da en güzel sanat etkinlikleri her zaman Kadıköy’de oluyor.Kıskanıyor muyum?Hayır.Çünkü emekli olduğumda tekrar oraya döneceğim. Şiirin Seyri 1-31 Aralık

Read More...
1532435099_Milli_Ok__u_Mete_Gazoz__3_

METE GAZOZ MU DÜNYA ŞAMPİYONU YOKSA AİLESİ Mİ?

Mete Gazoz.Gururumuz.Tanımayanlar bilmeyenler için 8 Haziran 1999 doğumlu 19 yaşında gencecik sporcumuz.Branşı okçuluk.Geçtiğimiz ay Berlin’de yapılan Dünya Kupası dördüncü

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu